Kids fest

SAM_0575 - kopija

Kids Fest je uspješno održan 13.06.2014. u Banja Luci. Na festivalu je učestvovalo oko 25 škola iz Banja Luke a jedna od njih je i naravno, naša škola! Iz svake škole je trebalo da dođe jedno odjeljenje učenika 4. ili 5. razreda koje je trebalo da se u zabavnom dijelu programa predstavi sa po jednom tačkom: ples, recitacija, skeč, folklor, pjesma, svirka, i slično. Iz naše škole nastupali su ucenici IV3 razreda (učiteljice Jovane Brnić) sa ritmičkom tačkom ,,Waka waka,,.Učiteljica je dobro pripremila svoje učenike koji su osvjetljali obraz škole i dobili sve pohvale za svoj sveukupan doprinos: poklone, nastup, kostime i transparent koji su učenici pravili. Početak okupljanja učenika je bio u 11.30. casova ispred R.K. ,,Boska,,. Šetnja ucenika kroz grad je počela tacno u 12.00 časova i trajala je oko 60 minuta a zatim se nastavilo sa zabavnim programom na otvorenoj pozornici ispred R.K. ,,Boska,,. Moto šetnje je bio ,,Djeca-djeci,,, solidarnost sa djecom pogođenom poplavom. Škole su pripremile svoje učenike da ponesu mali dar za poklon djeci iz poplavljenih područja. namjera je bila da se djeci pošalje jasna poruka, da smo sa njima i uz njih, a tako se ujedno i razvija empatija kod djece. Svi učenici su dobili majice sa natpisom ,,Kids fest,, i ludo se proveli i tako ujedno proslavili i posljednji dan škole, ,,Veseli petak,,. U pratnji učenika su bile učiteljica Jovana Brnic, nastavnica Jelena Nedić i pedagog škole Slobodanka Srdić. O tome koliko smo se svi zajedno proveli i uživali u programu zajedno sa publikom koja nas je pratila, u prilog stavljamo nekoliko fotografija. Obavezno moramo da se zahvalimo organizacionom timu cjelokupnog programa a posebno gospođi Ljubinki Dragojević. Sa nestrpljenjem očekujemo i radujemo se sljedećem Kids Festival.

Нема изабраних галерија или галерија је избрисана.