Екскурзија је реализована у периоду од 4. до 9. јуна 2016. године. Пратило нас је лијепо вријеме и још љепше расположење.Ученици осмог разреда наше школе, у пратњи својих одјељењскихстарјешина Дивне Пердув, Невене Векић и Наташе Илић и директора Школе Дарка