На Општинском такмичењу у атлетици одржаног 12.04.2018. на Градском стадиону у Бањој Луци наши ученици су поново остварили одличне резултате. Саша Соларевић ученик 9 1 -друго мјесто у трчању на 100м и Виктор Грбић ученик 8 1 -треће мјесто у
Nevena Vekic - ЈУ ОШ "Ђура Јакшић" Бања Лука
ЈУ ОШ "Ђура Јакшић" Бања Лука