Министарство породице, омладине и спорта у сарадњи са Републичким педагошким заводом Републике Српске позива ученике основних и средњих школа да учествују у обиљежавању „Дјечије недјеље“. Потребно је написати литерарни рад на теми „Вјерујем у себе“ и на тај начин изразити мишљење