Захваљујући средствима Министарства просвјете и културе у Влади Републике Српске током љетњег распуста у нашој школи извршена је санација мокрих чворова. Санирана су три тоалета на спрату школске зграде (два ученичка и један тоалет за запослене) и два тоалета