Свим ученицима, родитељима и запосленима у Школи, желимо срећне новогодишње и божићне празнике. Ученицима лијеп распуст, да се одморе, покојег Сњешка – Смјешка направе и добро се забаве.
Nevena Vekic - ЈУ ОШ "Ђура Јакшић" Бања Лука
ЈУ ОШ "Ђура Јакшић" Бања Лука