27. јануара, дан празновања првог српског Архиепископа Светог Саве и ове године је свечано прослављен у нашој школи. Обиљежавање Савиндана почело је служењем литургије у Цркви Светог великомученика Георгија у Дракулићу. Прослава је настављена у нашој школи гдје су ученици