Академија поводом Дана ученичких постигнућа одржана је у петак, 2. јуна 2023. године, са почетком у 11 часова. Програм су водиле Јелена Михајило, Ангелина Рољић, Елена Шљивар и Петра Кос. На почетку приредбе гостима, родитељима, наставницима и ученицима обратио се