Ученици одјељења VI 1 Василије Алексић, Милица Лепир, Јана Гламочанин, Жељана Васић, Алекса Бањац и Ведран Малинић освојили су прво мјесто на музичком фестивалу „Палићке нотице” у Суботици. Ученици су учествовали са ученицима ЈУ Центар „Заштити ме” и пружили им